WIELKA WYPRAWA W KOSMOS – ETAP IX

18 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 maja 2017r. nasze przedszkolaki będą uczestniczyły w realizacji
IX etapu projektu edukacyjnego pt. „Wielka wyprawa w Kosmos!”

Nasze kolejne zajęcia w ramach Kosmicznego Projektu Edukacyjnego odbędziemy na bardzo tajemniczej niebieskiej planecie! Podczas zajęć poznamy najważniejsze informacje na temat tej planety, jak również wiele ciekawostek: Jak duży jest Uran? Z czego się składa? Ile jest pór roku na Uranie? Ile ma księżyców i skąd wzięły się ich nazwy? Poznamy również misje kosmiczne związane z tą planetą. Dowiemy się także, co dziwnego odkryli naukowcy na temat Urana  Poznamy kosmicznych mieszkańców, z którymi będziemy się wspólnie bawić do kosmicznej muzyki  Każda grupa wykona model poznanej planety!