Kadra pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną Creative Kids Preschool stanowi zespół doświadczonych, kreatywnych i zaangażowanych nauczycieli, lektorów, instruktorów oraz specjalistów, dla których praca z dziećmi stanowi pasję i płynie z naturalnej potrzeby wspierania i kształtowania rozwoju dziecka. Wszyscy nauczyciele pracujący w przedszkolu posiadają pedagogiczne wykształcenie kierunkowe w zakresie wychowania / edukacji przedszkolnej oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w placówce edukacyjnej.

Nauczyciele naszego przedszkola wyróżniają się również dodatkowymi kwalifikacjami, posiadają m.in.: wykształcenie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki, pedagogiki terapeutycznej, szkolenia z zakresu psychopedagogiki oraz kwalifikacje z zakresu nauki języka obcego, dzięki czemu nauka języka realizowana jest zarówno przez lektora Szkoły Języków Obcych Kids Company, jak również przez nauczycieli i prowadzących zajęcia dodatkowe podczas różnych form zajęć, gier i zabaw integracyjnych. Dzięki temu staje się procesem płynnym w obrębie komunikacji i działalności zabawowej.

Celem współpracy naszej kadry pedagogicznej jest życzliwość, efektywna edukacja, kreatywność, spójność stosowanych form i metod pracy z dziećmi oraz oparta na zaufaniu i wzajemnym szacunku współpraca z rodzicami. Źródło projektowania procesu dydaktyczno – wychowawczego oraz synergii rodziny i przedszkola wypływa z budowania atmosfery ciepła, poczucia bezpieczeństwa dzieci i wspierania ich indywidualnego rozwoju. Dzięki temu tworzymy miejsce, w którym nie tylko dzieci budują swój wewnętrzy świat, rodzice mogą liczyć na opiekę i wsparcie w procesie wychowawczym, ale również kadra pedagogiczna ma możliwość rozwoju i pracy w zespole ludzi odpowiedzialnych i świadomych swej profesji.

Wszyscy pracownicy Creative Kids Preschool posiadają również szkolenie w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat na statek kreatywnego rozwoju! Przed nami podróż wielokierunkowego poznania świata, radosnej zabawy i inspirującej edukacji przedszkolnej!

Kontakt

Dyrektor Przedszkola Wilanów

tel. 730 105 101

WILANÓW

Aleja Rzeczypospolitej 10 lok. 60
02-972 Warszawa

tel. 730 105 101

przedszkole@creativekids.edu.pl

MOKOTÓW

ul. Bergamotki 3
02-765 Warszawa

tel. 730 110 335

przedszkoleck@creativekids.edu.pl