PROJEKT WYSYŁAMY POCZTÓWKĘ Z GÓR

16 lipca 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 lipca 2018r. nasze przedszkolaki wezmą udział w projekcie edukacyjnym pod hasłem „Wysyłamy wakacyjną pocztówkę z gór!” Tego dnia nasi milusińscy przeżyją wakacyjną przygodę w górskim klimacie i poznają charakterystyczne cechy terenu górskiego. Będą uczestniczyli w zabawach i konkurencjach, z jakimi spotykają się turyści, przemierzając szlaki, np. wspinanie się po górach, przeskakiwanie po rzecznych kamykach, łapanie pstrągów, przeciąganie liny. Poznają zasady bezpieczeństwa podczas pobytu w górach oraz specyfikę pracy ratowników GOPR. Dzieci wezmą również udział w warsztatach architektonicznych, podczas których wykonają makietę wybranego górskiego krajobrazu Polski.