FINAŁ PROJEKTU WIELKA WYPRAWA W KOSMOS

18 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 lipca 2017 odbędzie się podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „Wielka wyprawa w Kosmos!”, który był realizowany w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2016/2017.

Projekt stanowił cykl zajęć, który przybliżył naszym milusińskim wiedzę na temat kosmosu i gwiazd, równocześnie rozwijając umiejętności motoryczne, społeczne oraz wyobraźnię. Dzieci razem wypełniały przygotowane misje kosmiczne, wymagające różnych umiejętności, m.in. współpracy w zespole i komunikacji. Miały okazję poznać informacje o najważniejszych planetach Układu Słonecznego oraz uczestniczyły w warsztatach architektonicznych, podczas których budowały ich modele. Podczas Finału Projektu Edukacyjnego przedszkolaki wezmą udział w quizach i konkursach poświęconych tematyce kosmosu, planet i gwiazd. Dzieci będą również kreatorami kosmicznej mody i stworzą projekty strojów przyszłości! 🙂

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat na statek kreatywnego rozwoju! Przed nami podróż wielokierunkowego poznania świata, radosnej zabawy i inspirującej edukacji przedszkolnej!

Kontakt

Dyrektor Przedszkola
tel. 730 105 101

Creative Kids Preschool
Niepubliczne Przedszkole
Aleja Rzeczypospolitej 10 lok. 60
02-972 Warszawa Wilanów

tel. 730 105 101

e-mail:
przedszkole@creativekids.edu.pl