DZIEŃ DZIKIEJ FAUNY I FLORY

19 września 2016

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek, 19 września 2016r. nasi milusińscy będą obchodzić
Dzień Dzikiej Fauny i Flory pod hasłem „Prehistoryczne rośliny i zwierzęta!” Dzieci odkryją świat prehistorycznej fauny i flory, dowiedzą się, jak żyły i wyglądały dinozaury, czym się odżywały oraz wezmą udział w warsztatach architektoniczno – plastycznych, podczas których stworzą własnego, milusińskiego dinozaura. W drugim cyklu zajęć, realizowanych w październiku/listopadzie, dzieci z pojadą na wycieczkę do Muzeum Ewolucji w Warszawie, gdzie będą mogły podziwiać skamieniałości prehistorycznych gadów i odkryją paleontologiczne ciekawostki!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat na statek kreatywnego rozwoju!

Przed nami podróż wielokierunkowego poznania świata, radosnej zabawy i inspirującej edukacji przedszkolnej!

e-mail: przedszkole@creativekids.edu.pl