AKCJA CHARYTATYWNA „PACZKA DLA ZWIERZACZKA”

22 listopada 2017

CZAS ZIMY JEST SZCZEGÓLNIE TRUDNYM OKRESEM DLA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH LUB ZWIERZĄT ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W SCHRONISKACH. PRGANĄC POMÓC NASZYM MAŁYM PRZYJACIOŁOM, ORGANIZUJEMY AKCJĘ CHARYTATYWNĄ „PACZKA DLA ZWIERZACZKA”! Fundacja św. Franciszka prowadzi przytulisko dla bezdomnych zwierząt „KOCI AZYL”. Rocznie pomoc w Azylu, znajduje ponad 400 zwierząt. Są leczone, sterylizowane, szczepione. Fundacja niesie pomoc zwierzakom skrzywdzonym przez los, osieroconym, porzuconym przez właścicieli. Rannym i chorym. Gorąco prosimy o pomoc i zachęcamy Państwa oraz dzieci do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy i innych rzeczy dla kotów i psów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Do 20 grudnia 2017r. zbieramy w przedszkolu: karmę (suchą i mokrą), koce, zabawki dla zwierząt, lekarstwa, środki czystości.
Celem akcji jest: pomoc potrzebującym zwierzętom, rozwijanie empatii, integracja naszych przedszkolaków, motywowanie dzieci do niesienia pomocy zwierzętom ze schroniska. Pomóżmy zwierzaczkom przetrwać zimę!