19.04.2018 – WARSZTATY TEATRALNE „TEATRZAKI”!

7 maja 2018

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 19 kwietnia 2018r. nasze przedszkolaki wezmą udział w warsztatach teatralnych Centrum Edukacyjnego „TEATRZAKI”! Nasi milusińscy wezmą udział w warsztatach teatralnych pt. „Najmłodsze nutki”, których celem jest rozwój wyobraźni dziecka, poznawanie i komunikowanie emocji, pobudzenie aparatu artykulacyjnego, budowanie relacji dziecko-grupa, nauka rozumienia i wykonywania poleceń, przygotowanie dziecka do późniejszej edukacji i budowania wartościowych relacji w grupie rówieśniczej. Poprzez wcielanie się w rolę, dramę, muzykę, ruch, pantomimę i pracę z lalkami dziecko uczy się radzić z lękiem przed występowaniem na forum, buduje poczucie pewności siebie, rozwija wyobraźnię i fantazję. Warsztaty zawierają elementy dynamiczne i bardziej statyczne, tak by dzieci mogły wyrażać swoje emocje ciałem i ruchem a zarazem ćwiczyć koncentrację. Dzieci poznają lalki – muppety Teatrzaków Tremopożeraczy, które zaproszą dzieci do wspólnej, radosnej zabawy i fikuśnych mini – ról aktorskich!